AX CENTRUM

ezoterický maloobchod - velkoobchod

Doprava a platba

Doprava a platba

Vámi objednané zboží doručuje Česká pošta. Jako způsob dopravy využíváme službu Balík do ruky nebo po dohodě Balík na poštu
Ceny se liší dle způsobu dopravy a platby, který zvolíte pro Vaši objednávku.

 

Možnosti platby

Pro Váš maximální komfort nabízíme několik způsobů provedení platby. Stačí zvolit ten, který je pro Vás nejpohodlnější. Možnosti platby pro Vaši objednávku se Vám zobrazí v rámci volby způsobu dopravy.

 

Dobírka: Platba na dobírku znamená, že za balíček zaplatíte přímo poštovnímu doručovateli nebo kurýrovi přepravní služby, který Vám zásilku přiveze. Stručně řečeno, cenu balíčku uhradíte hotově při převzetí.

 

Platba předem na účet: Zvolíte-li platbu předem na účet, zašleme Vám po zpracování Vaší objednávky podklady pro provedení platby na Váš email. Jako variabilní symbol platby je potřeba vždy uvést číslo objednávky. Po připsání platby na náš účet objednávku odešleme. Berte prosím na vědomí, že platby složenkou neakceptujeme. V případě, že Vaši platbu neobdržíme do pěti pracovních dnů, budeme nuceni objednávku stornovat.

 

Platba v hotovosti při osobním odběru: Při odběru zboží  lze platit  v hotovosti, platební karty akceptujeme ,možná bezkontaktní platba. Děkujeme za pochopení.


Přehled cen dopravy 

                                      Platba dobírkou             Platba předem                 Zdarma při objednávce nad
Česká pošta                     138,- Kč                          69,- Kč                                           1500 Kč


Zákazník platí při předání zboží cenu zboží + přepravné + dobírkové.

Platí pro zásilky Českou poštou do 15 kg.

 

Zásilky do zahraničí :

 

Slovensko: 

Na dobírku : ................................................................    280,- Kč + doplatek slovenské pošty
Platba předem :  .........................................................    190,- Kč + doplatek slovenské pošty

Platba předem, při objednávce nad 4000,-Kč ..............   zdarma

 

 

Zákazník platí při předání zboží cenu zboží + přepravné + dobírkové.
Platí pro zásilky Českou poštou do 10 kg ( vyšší hmotnosti zásilky dle tarifů )

 

další státy : dle tarifů

Dodací lhůty po ČR

Termín doručení zboží:
Standartně 1-5 prac. dnů od objednání.
Při platbě převodem 2-7 prac. dnů.
(závisí na aktuální situaci)

 

Česká pošta

Jak probíhá dodání Obchodního balíku? Doručovatel zásilku přiveze na dodací adresu v pracovní den, obvykle mezi 8. a 16. hodinou, kde Vám ji předá. Pokud Vás nezastihne, ponechá ve Vaší poštovní schránce výzvu k vyzvednutí balíčku na pobočce pošty. Na poště pak zásilka bude uložena po dobu 7 dnů, v případě nevyzvednutí se vrátí na náš sklad a objednávka bude automaticky stornována. Rádi bychom upozornili, že přesnou hodinu doručení nejsme schopni zajistit ani sdělit.

V případě, že Vás pošta při doručování nezastihne, máte možnost Vaší pobočku pošty telefonicky zažádat o opětovné doručení balíku na Vaši adresu. Tato služba je bezplatná.

Viditelně poškozené nebo rozbalené zásilky prosím nepřebírejte. Kontaktujte nás na infolince , abychom se domluvili, jak dále postupovat.

Pokud Vám do tří pracovních dnů od obdržení  emailu o expedici nebude balíček doručen ani nedostanete výzvu k vyzvednutí, kontaktujte prosím náš zákaznický servis na lince 602709945

Přihlášení