AX CENTRUM

ezoterický maloobchod - velkoobchod

Svíce Archanděl Gabriel, ezoterika (válec)

Svíce  Archanděl Gabriel, ezoterika (válec)

Válec 6x20cm, 440gDoba hoření 44h

  • Cena: 136 Kč

Dostupnost: Skladem

 

 

 

Energie archanděla Gabriela odpovídá uskutečnění ženské části bytosti. Tento archanděl je v klasické hierarchii jako jediný ze vznešených sedmi jednoznačně zažívaný jako ženská bytost.

 

Archanděl Gabriel je spojován se zvěstováním,vzkříšením,milostí a pravdou Boží.

 

Gabriel pomáhá každému,k jehož životnímu smyslu patří umění,nebo komunikace.

Volejte Gabriela,když potřebujete pomoc a vedení pokud jste herci, umělci, tanečnící, novináři, modelky, hudebníci, reportéři, zpěváci, textaři, učitelé či se zabýváte předáváním duchovních poselství. Gabriel vám otevře dveře a pomůže projevit talent. Pomáhá překonat strach a váhání.Přináší poselství naděje-nemusíme následovat cestu destrukce-můžeme se znovu připojit k lidské rovině a k Bohu.

 

Energie archanděla Gabriela je velice podobná energii Matky Marie. Obě energie vycházejí ze srdce a odtud stoupají vzhůru. Kdo chce aby se jej tato něžná, láskyplná energie dotýkala, musí se vzdát veškerého odporu v srdci. Tam je často navršeno velké množství zlosti, bolesti, smutku a zoufalství. Většinou nás potom zaplaví moře slz, dlouho zadržovaných, a nyní plnících svůj čistící úkol. Považujeme za stresující a příliš bolestné připustit si naše pocity.
 

V našich životních strukturách pro to většinou není žádný prostor, takže se může ukázat mnoho tělesných symptomů, které jsou nouzovými signály našeho těla a duše.
 

Když začne energie archanděla Gabriela proudit ze srdce vzhůru, začnou se odhalovat ženské části naší bytosti. Rozvíjíme obětavost a pokoru, odpouštíme sobě a ostatním, akceptujeme, že se věci dějí tak, jak se dějí, a přijímáme Boží sílu, která se rodí z mateřské lásky.

 

Jméno tohoto anděla strážného znamená „Bojovník Boží“. Je známý tím,že přináší zbabělým odvahu. Energii Gabriela potřebujeme,když stojíme před zdánlivě nezvládnutelným úkolem.Chrání nás před selháním.

 

Archanděl Gabriel je spojován s trumpetou,symbolizující hlas Boha-vibrací zvuku. Gabriel přichází rozeznít trumpetu-probudit duši,která rozvibrovává a probouzí tělo prostřednictvím čaker. Trumpeta-hlas-sňatk emocí a intelektu.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení