AX CENTRUM

ezoterický maloobchod - velkoobchod

Svíce africa mtu

Svíce africa mtu

Luxusní řada svíček ateliéru v africkém stylu. Při hoření vytváří světelné efekty prosvěcováním svíčky.Nabízíme několik základních motivů svíčky. Motiv svíčky s Masejem a svíčky s Masajkou. Svíčky afrika silhouttea svíčky s domorodou africkou ženou, kterým říkáme Afrika Bella.Všechny svíčky ze série Afrika jsou baleny jako dárek v celofánu a opatřeny originálním bookletem. 

  • Cena: 181 Kč

Dostupnost: Skladem

Při zakoupení a případnému zapálení originální svíce z řady Afrika se můžete zasnít a představit si život původních obyvatel Tanzanie žijící v blízkosti kráteru Ngorongoro. V této oblasti žijí jedni z posledních obyvatel, živící se již více než 10.000 let stále jako lovci a sběrači.

Mtu znamená Svahilsky člověk. Tedy jsme jako motiv této svíčky zvolily právě domorodé, původní obyvatele. Díky jakési jednoduchosti samotné svíčky, ale s použitím kvalitního materiálu a decetního dekorování bychom rádi přiblížily prostředí této části východní Afriky, kde i dodnes, zatím přežívá alespoň z části původní obyvatelstvo. Proto tedy náš název svíček Afrika Mtu.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení