AX CENTRUM

ezoterický maloobchod - velkoobchod

Obrázky harmonizační

0 položek

Drahé kameny vznikly před mnoha tisíci lety z prachu a po tuto dobu se vyvíjely ke své dokonalosti jako je objevili první obyvatelé Země a jako je známe nyní i my. My lidé jsme postupně ztratili většinu schopností, ale drahé kameny si tyto schopnosti uchovaly dodnes.

 

V dnešním uspěchaném světě se lidé znovu obrací k přírodě a síle drahých kamenů. Každý kámen vyzařuje jemné vibrace, které svojí neutuchající energií pomáhají harmonizovat naši mysl, tělo i náš život a celkový přístup k němu. Drahé kameny využívají různé alternativní léčebné metody, které doplňují materialistický přístup dnešního lékařství. Lidé postupně znovu objevují znalosti našich babiček o drahých kamenech a znovu se navracejí k přírodě a všemu, co z přírody vzešlo. Drahé kameny jsou od samého počátku původu lidstva jeho neodmyslitelnou součástí. Všechny skupiny a vrstvy lidí přitahují drahé kameny ze všech možných důvodů. Ať pro svou barvu, tvar, velikost, trvanlivosti, původ, sílu, léčivé účinky, zajímavost a pro nesčetně svých dalších vlastností.

 

Ke kamenům se řadí mnoho příběhů, legend a tajemna. Pokud vlastníte některý drahý kámen, vězte, že vlastníte kus historie země staré jako je starý sám vesmír. Každý drahokam má podle starověkých národů vnitřní zvláštní magickou sílu, kterou dokáže vládnout nad různými silami temnost. Ve starých dobách se drahé kameny používaly například k překonání čarodějnic, ježibab a duchů.

Přihlášení