AX CENTRUM

ezoterický maloobchod - velkoobchod

Andělské esence

3 Položky

 ESENCE Andělské

Esence působí v elektromagnetickém poli člověka.
Posilují, čistí a ochraňují naši auru a jsou určeny pro denní potřebu. Pomáhají nám řešit témata se kterými energie esence souvisí.
Mohou být použity také k energetizaci obývacích pokojů, ložnic, terapeutických místností, nemocnic, aut, škol atd.


Každý sprej se skládá z pečlivě vybraných esenciálních olejů a štěpinek drahých kamenů.
Víčka Andělských esencí mají vyobrazeného anděla a jsou osazena originálním krystalem Swarovski Elements v odpovídající barvě.
Složení: voda, alkohol, čisté éterické oleje, štěpinky drahých kamenů
 

Použití v místnosti: Dle velikosti místnosti aplikujte sprej 2 až 3 krát do prostoru.

 

Použití na Auru : postačí 2 - 3x stříknou esenci do aury člověka (většinou kolem hlavy).

 

Esenci můžete také: postavit i na svoji fotku – i takto získáte z esence energii andělů – je nutné, aby esence na fotce stála delší dobu – tímto způsobem to nefunguje okamžitě (můžete vytestovat jak dlouho, všeobecně cca od 3 týdnů do 2 měsíců).

Popis použití esencí je zestručněn, esence pomáhají u daného tématu v širším rozsahu.


 

Pro koho jsou andělské esence určeny?
Jsou určeny pro každého, kdo má zájem něco na svém životě změnit. Esence jsou prostředníkem k tomu, aby se změna uskutečnila.
Pomáhají všude tam, kde je člověk připraven. Působí vždy k nejvyššímu dobru dotyčného a v souladu s jeho Vyšším Já. Osloví jen toho, kdo je ke změně připraven.


 

Jak působí?
Esence působí ve všech jemnohmotných tělech člověka a přitom jemně uvolňují fyzické tělo. Jejich energie spolupracuje s energií daného člověka. Ten si z ní bere tolik, kolik si sám (podvědomě) dovolí. Esence jsou energeticky velmi silné. Jejich působení lze vnímat v mnoha případech i ve fyzické formě např.: husí kůží, emocemi, pocitem horka, chladu, uvolněním, zamotáním hlavy atd. Vše je krátkodobé a transformační. Následuje pocit uvolnění a vnitřního míru. 

Zobrazit:

Přihlášení